Vila Anne-Mary ***

Predstavujeme Vám  hotel Vila Anne-Mary *** v širšom centre mesta Piešťany so svetoznámymi kúpeľmi. Hotel je situovaný v krásnom prostredí pri mestskom parku neďaleko kúpeľov.

Náš hotel je pripravený prijať aj náročnejších hostí, ktorým poskytne nadštandartné služby, štruktúrou aj rozsahom.

Hotel ponúka ubytovanie v troch 4-posteľových apartmánoch, v jednej 3-posteľovej izbe a ôsmych 2-posteľových izbách s kompletným hygienickým servisom.

Kúpele indikované na liečenie pohybového aparátu a reumatických ochorení patria k najvýznamnejším v Európe i na celom svete. Základom liečby sú žriedla termálnej liečebnej síranovo – uhličitanovej vody vyvierajúcej o teplote 67 stupňov Celzia a liečivé sírne bahno.

Programová ponuka hotela je tiež zameraná na poznávanie okolia, účastiach na kultúrnych podujatiach organizovaných po celý rok. Podrobné informácie o spríjemnení pobytu hostí ochotne poskytnú zamestnanci hotela.

Tento projekt sa zrealizoval  s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Modernizácia a obstaranie dlhodobého hmotného a nehmotného majetku
hotela Vila Anne-Mary Piešťany

S využitím Nenávratného finančného príspevku boli jednotlivé aktivity projektu ukončené v novembri 2015 a  v decembri 2015 začína skúšobná prevádzka. Od februára 2016 je hotel spustený v plnej prevádzke.